MASSAAŽ JA FÜSIOTERAAPIA aadressil Tallinn, Liivalaia 14

Elades kiirelt muutuvas turumajanduslikus keskkonnas, tegeleme iga päev uute tööalaste väljakutsetega, mis ei jäta tervisele mõju avaldamata. Samas on tervis meie elujõu ja töövõime aluseks.

Massaaž on üks parimaid motivatsiooni ja kutsehaiguste ennetamiste vahendeid töökohal,  kui tunnete väsimust ja lihaspingeid- tunnike asjatundlikku massaaži võimaldab tagasi saada tavapärase töövõime.

Logi sisse, et enda broneeringuid hallata

Masseur image

Kärt Krautman

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia bakalaureuseõppe.

Olen inimesena spordi- ja liikumishuviline ning pean oluliseks keha mitmekülgset arendamist ning elukestvat terviseedendust. Olen aastate jooksul tegelenud nii jooga, ratsutamise, ujumise kui ka kaasaegse tantsuga ning tunnen rõõmu, aidates teistel inimestel leida üles oma keha potentsiaale. Usun, et igal inimesel on võimalus hoida oma keha terve ja tugevana, kui tagada selleks piisavad taustateadmised ja toetav kogukond.

Fysioterapeudi juurde minnes soovitame kaasa võtta spordiriided.

 

E-mail: kart.krautman@gmail.com
Telefon: +372 5350 9958
Tööajad: E 9:00 – 17:00

Broneeri aeg
Kärt Krautman juurde

Laadimine.

Masseur image

Jaanus Rätsep

Olen lõpetanud Eesti Massaaži- ja Teraapiakooli.

Endise tippsportlasena olen kogenud masaaži vajalikkust koormusest taastumisel, vigastuste ennetamisel ning kiiremal paranemisel. Massöörina soovin oma kogemusi ja õpitut kasutada vastavalt kliendi soovidele ja vajadustele.

E-mail: jaanus1ratsep@gmail.com
Telefon: +372 521 1302
Tööajad: T 9:00 – 17:00

Broneeri aeg
Jaanus Rätsep juurde

Laadimine.

Masseur image

Lilia Zakharchenko

Olen oma elu pühendanud massaažile. Usun massaaži tervendavasse jõusse, on see ju olnud aastasadu tuntud raviva toime poolest. Jagan oma kogemust ja oskusi meeleldi, lisaks jagan ka näpunäiteid harjutuste ja treeningute osas, mis aitavad kaasa heale tevisele.

E-mail: liliaks99@gmail.com
Telefon: +372 552 5970
Tööajad: N 9:00 – 17:00

Broneeri aeg
Lilia Zakharchenko juurde

Laadimine.