Massaaž töökohal

Elades kiirelt muutuvas turumajanduslikus keskkonnas, tegeleme iga päev uute tööalaste väljakutsetega, mis ei jäta tervisele mõju avaldamata. Samas on tervis meie elujõu ja töövõime aluseks.

Massaaž on üks paljudest motivatsiooni ja kutsehaiguste ennetamiste vahenditest töökohal,  kui tunnete väsimust ja lihaspingeid- pooltund asjatundlikku massaaži võimaldab tagasi saada tavapärase töövõime.

Kontoriruumis on võimalik teostada mitmeid erinevaid massažiliike. Kõige populaarsemad on Rootsi klassikaline ja On-site massaaž.
Spetsiaalsel massaažitoolil tehtavat On-site massaaži tuleks eelistada siis, kui ruumi massaažilaua jaoks napib. Massaažitool võtab sama palju ruumi kui tavaline kontoritool ning seetõttu on seda võimalik püsti panna praktiliselt igal pool.
On-site massaži tehakse läbi riiete ning ilma massaažiõlita.
Juhul, kui on rohkem ruumi või on näiteks võimalik kasutada vaba koosolekuruumi, soovitame Rootsi massaaži, mida tehakse massaažiõliga ja massaažilaual.

Teenust on võimalik tellida kõigis Eesti suuremates linnades, kohaletulekuks minimaalne massaazisaajate arv 6 inimest (0,5h massaazi puhul)

Teenuse eest on võimalik tasuda kas sularahas või arvega.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.