Tervise töökoja kinkekaardid

Kinkekaardiga on võimalus kinkida suurepärane emotsioon, hea enesetunne ja tugevam tervis!

Kaardid on valminud käsitööna ja on kordumatud.

Saadaval Graniidi 28, soovi korral saadame kaardi postiga tellijale või kingisaajale koju ( postitamisel lisandub 2 € )

Tere tulemast meie broneeringute lehele!

Valige, mille järgi endale sobiv aeg broneerida:

Teenused

Massaaž salongis

Klassikaline massaaž

Rootsi ehk klassikaline massaaž on kõige levinum ja traditsioonilisem massaažiliik, kus erinevate võtetega vabastatakse energiat, aktiveeritakse vere- ja lümfiringeid ning ergutatakse ainevahetust. Rootsi massaaž vähendab pea- ja lihasvalusid, tekitab heaolutunde, pakub lõõgastust vaimse ja füüsilise ülepinge korral ning suureneb organismi vastupanuvõimet haigustele.
Vastavalt soovile, vajadustele ning seansi pikkusele võib teha kogu keha massaaži või osalist massaaži probleemsematele kehapiirkondadele.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula, Avo Klaas, Triinu Mustonen, Oskar Põldmaa, Jaanika Kütt, Kersti Toop

 

Spordimassaaž

Spordimassaaži kasutatakse sportlase funktsionaalse seisundi parandamiseks, sportliku vormi tõstmiseks, liigväsimuse kõrvaldamiseks, füüsilise töövõime suurendamiseks ning tugi- ja liikumisaparaadi traumade ja haigestumiste profülaktikaks. Spordimassaaži ülesanne on taastada sportlase funktsionaalne seisund, parandada tema füüsilist jõudlust ja kõrvaldada üldine kurnatus. Seansi käigus kasutame vastavalt kliendi vajadusele erinevaid tehnikaid, MET tehnikat, müofastsiaalseid, liigeste liikuvuse suurendamise tehnikaid, venitusi, jm.

Massaažiseansi pikkus 60/90 min.
Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula, Avo Klaas, Triinu Mustonen, Jaanika Kütt, Kersti Toop

 

Tai massaaž

Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Massaažiterapeut vabastab seansi käigus vajutuste ja venituste abil blokeeritud energia, millega tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Massaaži käigus töödeldakse kogu keha venituste, painutuste ja vajutustega ning avatakse liigesed ja energialiinid. Massöör kasutab oma keha raskust, et teostada vajutusi nii käte, jalgade, põlvede kui ka küünarnukkidega.

Tai massaaž aitab kaasa keha toksiinide väljutamisele, immuunsuse parandamisel ning haiguste ennetamisele. Massaaž aitab kaasa liigeste ja sidemete elastsus säilitamisele, parandab üldist paindlikkust ja hoiab lihased toonuses. Hästi teostatud Tai massaaž on rahustav ja annab tõelise vabanemise tunde!

Tai massaaž ei sobi: põletikuliste ja krooniliste nahahaiguste korral, liigeste ja kõõluste põletikuga ning põletikulise seisundiga organismis, südame- veresoonkonna haiguste, kõrge vererõhu, traumade- luumurdude, lihasetraumade, nihestuste, kunstliigeste, Osteoporoosi, vähi, palaviku, veenilaiendite, tromboosiohu ja raseduse korral, samuti uimastite mõju all või joobes kliendile.

Massaaž teostatakse ilma õlita, põrandamatil ja sportlikes riietes- võta kaasa mugavad spordipüksid, pika käistega särk, sokid. Sobib ka pikk aluspesu. (See võimaldab massööril paremini massaaži võtteid teostada kui dressid ei ole libedast kilematerjalist).

Enne massaaži ei ole soovitav süüa.

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen, Kersti Toop

 

Tselluliidi massaaž

Aktiveerib vere- ja lümfiringet; paraneb naha verevarustus ja ainevahetus, higi- ja rasunäärmete talitlus, naha elastsus.

Lisaks:
• väheneb rasvade ladestumine;
• suureneb lihaste toonus;
• rahuneb närvisüsteem, väheneb stress ja ärevus, sellest tingituna väheneb ka ülesöömine;
• taastub hormonaalne tasakaal.

Massaažiseansi pikkus on 60 minutit.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

 

Lõõgastav jalamassaaž

Jalamassaažis kombineerime omavahel nii refleksoloogiat, tai jalamassaaži kui ka teisi massaživõtteid. Massaažis kasutame õli.
Jalamassaaž sobib suurepäraselt inimestele, kes on sunnitud päeva jooksul palju seisma või käima, rasedatele, vanadele inimestele või neile, kes lihtsalt armastavad jalamassaaži.

Massaažiseansi pikkus 45 minutit.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula, Kersti Toop

 

India peamassaaž

India peamassaaž on ainulaadne ja traditsiooniline lõõgastus, teraapia on üks osa iidsest ayurveda ravisüsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetama. Massaaz stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.

India peamassaaž vähendab peavalu, soodustab juuste kasvu, vähendab stressi ja vaimset väsimust.

Massaaži käigus masseeritakse õlavööde, kael, nägu ja pea. Massaaž soodustab enam pea verevarustust, lõõgastab pinges lihaseid, vähendab unehäireid. Peamassaaži on võimalik teostada looduslike õlidega või soovi korral ilma õlita. Õlimassaaži puhul on soovitav juukseid pesta ca 2-3 tunni pärast massaaži ja sel juhul tuleks kaasa võtta pea katmiseks rätik või müts.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

 

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast.
Ergutab organismi puhastustööd, stimuleerides lümfivedeliku voolamist lümfiteedes.Massaaži kaudu mõjutatakse nii rakke, kui rakuvaheainet – vere-,lümfi- ning sidekoe vedelikke ning seeläbi toimub organismi puhastumine. Teraapia on eriti sobilik neile, kellel on lümfiringe häired, tursed ja vedelikupeetus. Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž.

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen, Kersti Toop

 

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž loob keha, hinge ja vaimu tasakaalustamiseks ideaalse võimaluse. Aroomiteraapial on väga tugev mõju inimese psüühikale: tõstab meeleolu, annab rahuliku une, rahustab ärevuse ja südamepekslemise korral, toimib valuvaigistina ja loodusliku antidepressandina. Eeterlikud õlid püsivad organismis kuni 72 tundi, noorendavad kudesid ja parandavad naha elastsust.
Aroomimassaaži tehnika sisaldab aeglaseid ning rahustavaid, silitavaid liigutusi.
Aroomimassaaži tehakse massaažilaual kasutades kliendile sobivaid eeterlikke õlisid segatuna kvaliteetse baasõliga. Peale massaaži tuleks juua rohkelt vett, et väljutada jääkaineid ja organism saaks puhastuda. Piisab juba ühest seansist, et tunda täielikku lõõgastust, kuid pikaajaliste probleemide puhul tuleks aroomimassaaži seansse võtta kuurina, 1-2 korda nädalas paari kuu jooksul.

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen, Kersti Toop, Jaanika Kütt

 

Refleksoloogiline jalatalla massaaž

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia on profülaktiline hoolitsus, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisunditest jalalaba kindlates tsoonides. Tsoone käsitledes stimuleeritakse, aktiveeritakse või rahustatakse vastavat elundit või siis keha toimingut. Refleksoloogia abil aktiveeritakse inimkeha enda paranemissüsteem.

Jalatalla refleksoloogiline massaaž sobib hästi haiguste ennetamiseks, aitab kehal end ise tervendada ja tasakaalu leida, parandab organite tööd, stimuleerib närvilõpmeid ja vere- ning lümfiringet, samuti leevendab stressi ja pinget kehas.

Näidustused:

 • Profülaktika
 • Üldine lõdvestumine
 • Unehäired
 • Tugi- ja liikumiselundkonna probleemide puhul
 • Valu- ja põletikulised seisundid
 • Immuunsüsteemi tugevdamine

Vastunäidustused:

 • Kasvajad
 • Korduvad rasedusekatkemised
 • Rasked psüühika häired (vaimuhaigus, tugevad ravimid)
 • Rasked üldseisundid
 • Tehisliigesed (hülgamisperiood 6 k.)
 • Naha seenhaigus

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen

 

Segmentmassaaž

Segmentmassaaž kasutab nii klassikalise massaaži võtteid, kui ka spetsiaalseid segmentaarseid võtteid. Segmentaarne tehnika võimaldab vältida suurte kehapindade läbitöötamist ning töötada sihikindlalt ka väikesel alal. Segmentmassaaž võimaldab palju täpsemat närvisüsteemi mõjutamist ja seega korrigeerida konkreetsete organite ja -süsteemide tööd. Segmentmassaaži võtete õige kasutamine soodustab verevarustuse ja imendumise protsesside paranemist, valu vähendamist ja siseorganite töö
aktiveerimist.

Millal on soovitatav segmentmassaaži tulla:

 • Siseorganite kroonilised ja funktsionaalsed haigused
 • Lülisamba ja liigeste kroonilised ja funktsionaalsed reumaatilised haigused
 • Endokriin- ja vegetatiivsüsteemi funktsiooni häire
 • Vereringehäired

Millal ei ole soovitatav segmentmassaaži tulla:

 • Infektsioonhaigused, millega kaasneb kõrge palavik
 • Ägedate mädaste-põletikuliste protsesside korral, mis nõuavad kohest kirurgilist sekkumist
 • Äge keha pindmine kudede põletik
 • Rasedus
 • Tuberkuloos ja nakkushaigused
 • Vähk, igasugune kasvajaprotsess või kahtlus
 • Neeru- ja sapipõiekivid
 • Äge neeru- , maksa-, südamepuudulikus
 • Kilpnäärme haigused
 • Afektiivsed psüühilised seisundid
 • Verejooks

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen, Kersti Toop

 

AyurBalance massaaž

Ayur tähendab elu ja Balance – tasakaalu.

AyurBalance on massaaž, mis aitab saavutada tasakaalu ja harmooniat keha ning meele vahel.

Massaažiliik on integreeritud Ayurveeda massaažist, on kombineeritud tänapäevaste teadmistega inimkehast, meeleseisunditest ja emotsioonidest. AyurBalance seansi käigus vabanevad varjatud pinged, väheneb stress, kiireneb ainevahetus, lõõgastuvad nii lihased kui reflektoorne närvisüsteem.

Massaaži tehakse massaažilaual. Võtted varieeruvad nõrgast tugevamini –seansi intensiivsuse valib terapeut vastavalt kliendi terviseseisundile ja vajadusele.

Võimalik on võtta nii üldmassaažina kui ka lokaalselt, soovitud piirkonnale.

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen

 

Shiatsu massaaž

Shiatsu on jaapanist pärit teraapiavorm, mis ühendab endas klassikalise hiina meditsiini teadmised, digipunktuuri ja spetsiaalsed venitusharjutusi.
Shiatsu aitab meil uuesti läbi lõõgastuse oma keha tunnetada ning energiavarusid taastada. Shiatsu massaaz sobib ideaalselt istuvat tööd tegevatele inimestele.
Massaaz lõõgastab seljalihaseid, mis küürutatades on koormust saanud.Väsinud ja pinges seljalihased on sagedase seljavalu põhjused.
Shiatsu massaaz lõõgastab alumisi seljalihaseid ja nende verevarustust. Shiatsu massaazi tehakse põrandal mati peal.. Soovitav oleks kaasa võtta kerged spordirõivad.
Massaazi teeb masöör sõrmevajutustega ja lisab juurde asjakohaseid venitusi. Massaaz sobib ka väga hästi profülaktiliseks raviks.

Vali ning broneeri aeg: Kersti Toop

Salendav komplekshooldus “Restart”

Salendav komplekshooldus „Restart“ kogu kehale

Hooldus sisaldab:

 • Tselluliidi massaaž
  • Kombineeritud koorimise, kupu, käsimassaaži ja tselluliidivastase kreemiga. Massaažis keskendutakse konkreetsetele probleempiirkondadele
 • Zlimline Inframatt
  • Inframatt on toksiinide väljutaja ja tõhusaim vahend kaalukaotuseks. Parandab lümfi tööd, vähendab liigese ja lihasvalu
 • Tõstev ja kortsukesi siluv näomassaaž
  • Süvakoe massaaž kombineeritud näopuhastuse, lümfimassaazi ja maskiga
 • Lõõgastav peamassaaž
  • Stimuleerib organismi enda loomulikku tervenemisvõimet ning tasakaalustab keha ja hinge harmooniat

 

Näo ja -pea massaaž koos infrapuna tekiga – see on tõeline stressiteraapia, mis pakub sügavat lõõgastust ning  annab suurepärase enesetunde.

Näomassaaži ajal  lebad sa hoituna kuuma teki sees, mis tegeleb kehast toksiinide väljutamisega.

Hoolduse kirjeldus:

Hooldus algab koorimise ja tselluliidi massaažiga, keskendutakse vaid probleemsetele piirkondadele. Seejärel poed sa teki sisse ja jätkame hooldust näopuhastuse ning näo lümfimassaažiga.

Aeglase vooluga lümf suunatakse mööda lümfiteid suuremate lümfisõlmede poole sujuvate ja pehmete liigutustega. Mõjutatakse rakke, rakuvaheainet, vereringet ning sidekoevedelikke. Eesmärgiks on parandada ainevahetust, vähendada turseid ja tugevdada immuunsüsteemi.

Seejärel jätkatakse näomassaaži spetsiifilisete süvakoe tehnikatega, mistõttu vähenevad mikrokortsud ja paraneb üldine lihastoonus.

Komplekshooldus suurendab naha elastsust, silub kortse, mõjutab intensiivselt miimilisi ja teisi lihaseid, eemaldab tursed, pinguldab näo kontuure ja taastab naha elastsuse. Stimuleerib ainevahetust ja rakkude uuenemist naha kudedes, soodustab rakkude hapnikuga rikastumist ning suurendab kollageenikiudude tugevust nahas.

Kogu selle aja lebad sa kuuma teki sees higistades, sinu juukseid paitab kerge tuulepuhang. Seejärel kantakse näole hiina ravimtaimi sisaldav sügavalt niisutav mask ja alustatakse peamassaaži.

See hooldus on tõeline stressiteraapia, mis pakub sügavat lõõgastust ning annab suurepärase enesetunde. Üldise heaolu paranemine on märgatav juba peale esimest seanssi.

 

Infrapunateki kasutegurid

Infrapunatekk suurendab keha soojusenergiat– higistad nagu trenni tehes ilma trenni tegemata. Infrapuna viib organismist välja jääkaineid, parandab lihaste toonust ja tselluliit väheneb märgatavalt. Tursed kaovad, nahk muutub elastseks ja siledaks. Tunned kuumuses end lõõgastunult kuid samas vastupidiselt saunale, on su pea ja nägu jahedas. Tulemuseks on vähenenud stress ja ärevus, paranenud une kvaliteet, vähenenud liigese ja lihasvalu. Lisaboonusena ka vähenenud sentimeetrid ja kilod, tasandunud tselluliit, elastne ja sile nahk.

Infrapunateki hooldus on üks võimalus taastusravivahendiks, esteetiliste kehahoolduste läbiviimiseks ja lõõgastumiseks ning lihtsalt enesetunde parandamiseks

 

Tõhusam kui saun

Tekk hoiab soojust keha ümber, see ei jagune ruumis laiali- see tähendab, et tekk on oluliselt tõhusam kui infrapunasaun, higistamine on intensiivsem ja keha koed soojenevad sügavamalt.

Suurepärane viis toetamaks tervist, ilu ja kaalulangetamist

Infrapuna väljutab toksiine, organism vabaneb jääkainetest ja liigsest veest. Higistamine ja südame löögisageduse kiirenemine aitab suurendada verevoolu kogu kehas, tuues kaasa palju elutähtsaid toitaineid ja värsket hapnikku.

Pärast 5 või 10x kuuri pääsevad organismi talletunud jääkained liikuma. Kaal aina langeb ja kalorid põlevad (keskmiselt 500-800 kcal ühe hooldusega).

Sobilik igas vanuses

Inframatti võivad kasutada kõik, alates 10 aastastest kuni eakateni. Hoolduse jooksul kaotab keha nii kaalu, kui ka vabaneb toksiinidest. Sentimeetrid ja üleliigsed kilod kaovad ning tänu sellele paraneb ka enesetunne ja tervis. Eriti hästi sobib peale sportlikku sooritust või tugevat trenni.

Ühe protseduuri pikkuseks korraga on soovitatav 40-50 minutit.

Peale 7-14 päevast kuuri saab organism tugeva tõuke, kehasse kogunenud toksiinid on väljunud, kaal hakkab vähenema ja tervis paranema.

 

Millal ja kellele see pakett sobib?

 • ennetava meetmena ja esimeste vananemisnähtude ilmnemisel
 • kui on soov kaalu kaotada ja ümbermõõte vähendada
 • soov tselluliiti vähendada
 • soov ainevahetust kiirendada
 • soov toksiine väljutada
 • soov immuunsustugevust tõsta ja säilitada
 • märgatav näo- ja kaelapiirkonna kudede üldine toonuse langus
 • lõualuu ala lõtk (topeltlõug)
 • silmaümbruse turse ja tumedad ringid
 • suu nurkade ja suuümbruse kortsude süvenemine
 • muud voldid ja kortsud näol
 • peavalud
 • nägemise, kuulmise, mälu taseme langus, tinnitus
 • üldine emotsionaalne stress, unehäired

Millal pakett ei sobi?

 • südamestimulaatori korral
 • raseduse ja rinnaga toitmise korral
 • diabeet
 • epilepsia
 • ägedad infektsiooni-ja põletikuprotsessid
 • nahakahjustused protseduuri piirkonnas (nahalõhed, haavad)
 • aju verevarustuse häired
 • palavik
 • südamepuudulikkus (III ja IV staadium)
 • väljakujunenud hüpotoonia ehk liiga madal vererõhk
 • äge tromboos
 • seletamatud nahamuutused
 • rasked üldseisundid

Mida teha kindlasti enne hooldusele tulemist:

 • juua enne palju vett ja süüa tavapäraselt  NB! Väga oluline on tulla mitte tühja kõhuga!
 • vähendada kohvi joomist 2 tassile
 • koorida keha samal hommikul
 • keha mitte kreemitada
 • vältida alkoholi eelneval ja samal päeval

 

Peale protseduuri on võimalus nautida dušši ja kosutavat taimeteed.

Üldise heaolu paranemist on märgatav juba peale esimest seanssi.

Tule kogema!

Broneeri aeg: Anu Vihula, Triinu Mustonen

Soovitatav kuur koosneb 5–10 seansist sagedusega 2–3 korda nädalas

Füsioteraapia

Füsioteraapia esmane vastuvõtt

Esimesel kohtumisel toimub alati füsioterapeutiline hindamine, mille käigus kogutud info põhjal kavandatakse edasine tegevus.

Füsioterapeut aitab tõsta teadlikkust kehalisest seisundist, koostab vajadusel harjutusprogrammi ja eesmärgistab edasised teraapiaprotsessid.
Vastuvõtule on oodatud täiskasvanud ja igasuguses tervislikus seisundis inimesed.

Vastuvõtuks valmistumine

Vastuvõtule tulles võta kaasa olemasolevad arstlikud dokumendid (sh tehtud uuringute vastused, RÖ jm pildid- juhul, kui need on tehtud).

Riietu mugavalt või võta liikumist võimaldavad riided vahetamiseks kaasa.

Vastuvõtuks ei ole vaja saatekirja.

Füsioteraapia korduv vastuvõtt

Korduvkohtumistel vaadatakse üle, millised arengud on toimunud ja kohandatakse vastavalt arengutele ja edusammudele kodust harjutuste programmi.

Kohtumised füsioterapeudiga jätkuva kuni probleemi lahendamiseni, vastavalt vajadusele, tavaliselt 1-4 korda kuus.

Vastuvõtuks valmistumine

Vastuvõtule tulles võtke kaasa või pange selga mugav sportlik riietus.
Vastuvõtuks ei ole vaja saatekirja.

Vali ning broneeri aeg: Oskar Põldmaa

Massaaž kontoris

Teie ettevõttega tutvumine ning vastused mõningatele küsimustele võimaldavad hinnata tööde mahtu ning teha esialgne hinnapakkumine.

Küsige meie pakkumist meiliaadressil: tervist@tervist.ee või  telefonil 56 266 988

On-Site massaaž

On-site massaži tehakse spetsiaalsel massaažitoolil, läbi riiete ning ilma massaažiõlita. Massaažitool võtab sama palju ruumi kui tavaline kontoritool ning seetõttu on seda võimalik püsti panna praktiliselt igal pool.

Massaažiseansi pikkus 30 minutit.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Broneeri aeg siit

Klassikaline massaaž

Rootsi ehk klassikaline massaaž on kõige levinum ja traditsioonilisem massaažiliik, kus erinevate võtetega vabastatakse energiat, aktiveeritakse vere- ja lümfiringeid ning ergutatakse ainevahetust. Rootsi massaaž vähendab pea- ja lihasvalusid, tekitab heaolutunde, pakub lõõgastust vaimse ja füüsilise ülepinge korral ning suureneb organismi vastupanuvõimet haigustele.
Vastavalt soovile, vajadustele ning seansi pikkusele võib teha kogu keha massaaži või osalist massaaži probleemsematele kehapiirkondadele.

Massaaži teostame massaažilaual ja õliga. Kui teil on ruumi massaažilaua ülespanekuks, (koosolekuruum või mõni eraldi väike tuba) siis soovitame kontoris seda massaažiliiki.

Massaažiseansi pikkus 30 või 60 minutit.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Broneeri aeg siit

Massaaž üritustel

Käime ka ettevõtete üritustel, tervisepäevadel, firma suvepäevadel ning spordipäevadel. Huvi korral saatke meile omapoolne hinnapäring. Teie ettevõttega tutvumine ning vastused mõningatele küsimustele võimaldavad hinnata tööde mahtu ning teha esialgne hinnapakkumine.  tervist@tervist.ee