Tervise töökoja kinkekaardid

Kinkekaardiga on võimalus kinkida suurepärane emotsioon, hea enesetunne ja tugevam tervis!

Kaardid on valminud käsitööna ja on kordumatud.

Saadaval Graniidi 28, soovi korral saadame kaardi postiga tellijale või kingisaajale koju ( postitamisel lisandub 2 € )

Tere tulemast meie broneeringute lehele!

Valige, mille järgi endale sobiv aeg broneerida:

Teenused

Massaaž salongis

Klassikaline massaaž

Rootsi ehk klassikaline massaaž on kõige levinum ja traditsioonilisem massaažiliik, kus erinevate võtetega vabastatakse energiat, aktiveeritakse vere- ja lümfiringeid ning ergutatakse ainevahetust. Rootsi massaaž vähendab pea- ja lihasvalusid, tekitab heaolutunde, pakub lõõgastust vaimse ja füüsilise ülepinge korral ning suureneb organismi vastupanuvõimet haigustele.
Vastavalt soovile, vajadustele ning seansi pikkusele võib teha kogu keha massaaži või osalist massaaži probleemsematele kehapiirkondadele.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula, Avo Klaas, Piret Kärner, Külli Ho, Triinu Mustonen, Oskar Põldmaa

 

Spordimassaaž

Spordimassaaži kasutatakse sportlase funktsionaalse seisundi parandamiseks, sportliku vormi tõstmiseks, liigväsimuse kõrvaldamiseks, füüsilise töövõime suurendamiseks ning tugi- ja liikumisaparaadi traumade ja haigestumiste profülaktikaks. Spordimassaaži ülesanne on taastada sportlase funktsionaalne seisund, parandada tema füüsilist jõudlust ja kõrvaldada üldine kurnatus. Seansi käigus kasutame vastavalt kliendi vajadusele erinevaid tehnikaid, MET tehnikat, müofastsiaalseid, liigeste liikuvuse suurendamise tehnikaid, venitusi, jm.

Massaažiseansi pikkus 60/90 min.
Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula, Avo Klaas, Triinu Mustonen

 

Hiina TUI NA ravimassaaž

Tui na on traditsiooniline idamaade  teraapia, mida kasutatakse ravimisel sageli koos akupunktuuri, moksa ja kuputeraapiaga. Iidses Hiinas jagati ravimeetodid sisemisteks ja välisteks ning Tui na on üks väline ravimeetod, mille eesmärk on viia keha ja selles liikuv eluenergia Qi tasakaalu. Qi liikumise aeglustumine või seiskumine põhjustab haigusi, tasakaalus Qi omakorda tagab elujõu ja harmoonia ning toetab elundite talitust.

Tui tähendab „ lükkamist“ ja Na tähendab „ tõstmist ja pigistamist“.

Eluenergia aktiveerimine ja tasakaalustatud voolamine tagatakse akupunktuuri punkte ja energiakanaleid mõjutades. Tui na massaaž hõlmab kogu keha: kaela, selga, tuharaid, käsi, jalgu, pead ja nägu ning põhineb aktiivsete punktide mõjutamisel.

Tui na ravimassaaž käivitab keha eneseabi-süsteemi, aktiveerib vere- ja lümfiringlust, leevendab teatud ekseeme, tagab hea ainevahetuse ning korras immuunsüsteemi. Tui na on tõhus erinevate selja- ja liigesvalude korral. Massaaž aitab ka krooniliste valude, sporditraumade, unetuse/unisuse, depressiooni, stressi, rahutuse, kõhukinnisuse või -lahtisuse, peavalude ja migreeni, bronhiaalastma, külmetushaiguste ning mitmete teiste tervisehädade korral. Nii taastab Tui Na massaaž kõikide organite töö, kaob valu, paraneb verevarustus, organid saavad paremini hapnikku ning ainevahetus kiireneb. Organism taastub ja immuunsus tõuseb. Tui na teeb head igas vanuses inimestele. Eale vastavalt valitakse ka metoodika.

Vali ning broneeri aeg: Külli Ho

 

Tai massaaž

Tai massaaž on rahulik, hingamise rütmis teostatav massaažiliik, mis parandab lihaste elastsust, liigeste liikuvust ja vabastab vaimsest pingest. Massaažiterapeut vabastab seansi käigus vajutuste ja venituste abil blokeeritud energia, millega tasakaalustatakse hinge, keha, mõtete ja tunnete vaheline koostöö. Massaaži käigus töödeldakse kogu keha venituste, painutuste ja vajutustega ning avatakse liigesed ja energialiinid. Massöör kasutab oma keha raskust, et teostada vajutusi nii käte, jalgade, põlvede kui ka küünarnukkidega.

Tai massaaž aitab kaasa keha toksiinide väljutamisele, immuunsuse parandamisel ning haiguste ennetamisele. Massaaž aitab kaasa liigeste ja sidemete elastsus säilitamisele, parandab üldist paindlikkust ja hoiab lihased toonuses. Hästi teostatud Tai massaaž on rahustav ja annab tõelise vabanemise tunde!

Tai massaaž ei sobi: põletikuliste ja krooniliste nahahaiguste korral, liigeste ja kõõluste põletikuga ning põletikulise seisundiga organismis, südame- veresoonkonna haiguste, kõrge vererõhu, traumade- luumurdude, lihasetraumade, nihestuste, kunstliigeste, Osteoporoosi, vähi, palaviku, veenilaiendite, tromboosiohu ja raseduse korral, samuti uimastite mõju all või joobes kliendile.

Massaaž teostatakse ilma õlita, põrandamatil ja sportlikes riietes- võta kaasa mugavad spordipüksid, pika käistega särk, sokid. Sobib ka pikk aluspesu. (See võimaldab massööril paremini massaaži võtteid teostada kui dressid ei ole libedast kilematerjalist).

Enne massaaži ei ole soovitav süüa.

Vali ning broneeri aeg: Külli Ho, Triinu Mustonen

 

Tselluliidi massaaž

Aktiveerib vere- ja lümfiringet; paraneb naha verevarustus ja ainevahetus, higi- ja rasunäärmete talitlus, naha elastsus.

Lisaks:
• väheneb rasvade ladestumine;
• suureneb lihaste toonus;
• rahuneb närvisüsteem, väheneb stress ja ärevus, sellest tingituna väheneb ka ülesöömine;
• taastub hormonaalne tasakaal.

Massaažiseansi pikkus on 60 minutit.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

 

Laavakivi massaaž

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, mis peletab väsimuse ja stressi.
Laavakivid kiirgavad soojust, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust. Protseduuri tulemusena avenevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse kogunenud stress kaob.

Samuti aitab kivimassaaž lagundada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi ladestunud jääkaineid ja toksiine. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd.

Seansi pikkus 60 või 90 minutit.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

 

Lõõgastav jalamassaaž

Jalamassaažis kombineerime omavahel nii refleksoloogiat, tai jalamassaaži kui ka teisi massaživõtteid. Massaažis kasutame õli.
Jalamassaaž sobib suurepäraselt inimestele, kes on sunnitud päeva jooksul palju seisma või käima, rasedatele, vanadele inimestele või neile, kes lihtsalt armastavad jalamassaaži.

Massaažiseansi pikkus 45 minutit.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

 

India peamassaaž

India peamassaaž on ainulaadne ja traditsiooniline lõõgastus, teraapia on üks osa iidsest ayurveda ravisüsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetama. Massaaz stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.

India peamassaaž vähendab peavalu, soodustab juuste kasvu, vähendab stressi ja vaimset väsimust.

Massaaži käigus masseeritakse õlavööde, kael, nägu ja pea. Massaaž soodustab enam pea verevarustust, lõõgastab pinges lihaseid, vähendab unehäireid. Peamassaaži on võimalik teostada looduslike õlidega või soovi korral ilma õlita. Õlimassaaži puhul on soovitav juukseid pesta ca 2-3 tunni pärast massaaži ja sel juhul tuleks kaasa võtta pea katmiseks rätik või müts.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

 

Lümfimassaaž

Lümfimassaaž stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast.
Ergutab organismi puhastustööd, stimuleerides lümfivedeliku voolamist lümfiteedes.Massaaži kaudu mõjutatakse nii rakke, kui rakuvaheainet – vere-,lümfi- ning sidekoe vedelikke ning seeläbi toimub organismi puhastumine. Teraapia on eriti sobilik neile, kellel on lümfiringe häired, tursed ja vedelikupeetus. Lümfide mõjutamine ei ole valulik, see on õrnalt sooritatav ravimassaaž.

Vali ning broneeri aeg: Külli Ho, Triinu Mustonen

 

Aroomimassaaž

Aroomimassaaž loob keha, hinge ja vaimu tasakaalustamiseks ideaalse võimaluse. Aroomiteraapial on väga tugev mõju inimese psüühikale: tõstab meeleolu, annab rahuliku une, rahustab ärevuse ja südamepekslemise korral, toimib valuvaigistina ja loodusliku antidepressandina. Eeterlikud õlid püsivad organismis kuni 72 tundi, noorendavad kudesid ja parandavad naha elastsust.
Aroomimassaaži tehnika sisaldab aeglaseid ning rahustavaid, silitavaid liigutusi.
Aroomimassaaži tehakse massaažilaual kasutades kliendile sobivaid eeterlikke õlisid segatuna kvaliteetse baasõliga. Peale massaaži tuleks juua rohkelt vett, et väljutada jääkaineid ja organism saaks puhastuda. Piisab juba ühest seansist, et tunda täielikku lõõgastust, kuid pikaajaliste probleemide puhul tuleks aroomimassaaži seansse võtta kuurina, 1-2 korda nädalas paari kuu jooksul.

Vali ning broneeri aeg: Piret Kärner, Külli Ho, Triinu Mustonen

 

Refleksoloogiline jalatalla massaaž

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia on profülaktiline hoolitsus, mis põhineb avastusel, et organism peegeldab informatsiooni organite seisunditest jalalaba kindlates tsoonides. Tsoone käsitledes stimuleeritakse, aktiveeritakse või rahustatakse vastavat elundit või siis keha toimingut. Refleksoloogia abil aktiveeritakse inimkeha enda paranemissüsteem.

Jalatalla refleksoloogiline massaaž sobib hästi haiguste ennetamiseks, aitab kehal end ise tervendada ja tasakaalu leida, parandab organite tööd, stimuleerib närvilõpmeid ja vere- ning lümfiringet, samuti leevendab stressi ja pinget kehas.

Näidustused:

 • Profülaktika
 • Üldine lõdvestumine
 • Unehäired
 • Tugi- ja liikumiselundkonna probleemide puhul
 • Valu- ja põletikulised seisundid
 • Immuunsüsteemi tugevdamine

Vastunäidustused:

 • Kasvajad
 • Korduvad rasedusekatkemised
 • Rasked psüühika häired (vaimuhaigus, tugevad ravimid)
 • Rasked üldseisundid
 • Tehisliigesed (hülgamisperiood 6 k.)
 • Naha seenhaigus

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen

 

Segmentmassaaž

Segmentmassaaž kasutab nii klassikalise massaaži võtteid, kui ka spetsiaalseid segmentaarseid võtteid. Segmentaarne tehnika võimaldab vältida suurte kehapindade läbitöötamist ning töötada sihikindlalt ka väikesel alal. Segmentmassaaž võimaldab palju täpsemat närvisüsteemi mõjutamist ja seega korrigeerida konkreetsete organite ja -süsteemide tööd. Segmentmassaaži võtete õige kasutamine soodustab verevarustuse ja imendumise protsesside paranemist, valu vähendamist ja siseorganite töö
aktiveerimist.

Millal on soovitatav segmentmassaaži tulla:

 • Siseorganite kroonilised ja funktsionaalsed haigused
 • Lülisamba ja liigeste kroonilised ja funktsionaalsed reumaatilised haigused
 • Endokriin- ja vegetatiivsüsteemi funktsiooni häire
 • Vereringehäired

Millal ei ole soovitatav segmentmassaaži tulla:

 • Infektsioonhaigused, millega kaasneb kõrge palavik
 • Ägedate mädaste-põletikuliste protsesside korral, mis nõuavad kohest kirurgilist sekkumist
 • Äge keha pindmine kudede põletik
 • Rasedus
 • Tuberkuloos ja nakkushaigused
 • Vähk, igasugune kasvajaprotsess või kahtlus
 • Neeru- ja sapipõiekivid
 • Äge neeru- , maksa-, südamepuudulikus
 • Kilpnäärme haigused
 • Afektiivsed psüühilised seisundid
 • Verejooks

Vali ning broneeri aeg: Triinu Mustonen

Füsioteraapia

Füsioteraapia esmane vastuvõtt

Esimesel kohtumisel toimub alati füsioterapeutiline hindamine, mille käigus kogutud info põhjal kavandatakse edasine tegevus.

Füsioterapeut aitab tõsta teadlikkust kehalisest seisundist, koostab vajadusel harjutusprogrammi ja eesmärgistab edasised teraapiaprotsessid.
Vastuvõtule on oodatud täiskasvanud ja igasuguses tervislikus seisundis inimesed.

Vastuvõtuks valmistumine

Vastuvõtule tulles võta kaasa olemasolevad arstlikud dokumendid (sh tehtud uuringute vastused, RÖ jm pildid- juhul, kui need on tehtud).

Riietu mugavalt või võta liikumist võimaldavad riided vahetamiseks kaasa.

Vastuvõtuks ei ole vaja saatekirja.

Füsioteraapia korduv vastuvõtt

Korduvkohtumistel vaadatakse üle, millised arengud on toimunud ja kohandatakse vastavalt arengutele ja edusammudele kodust harjutuste programmi.

Kohtumised füsioterapeudiga jätkuva kuni probleemi lahendamiseni, vastavalt vajadusele, tavaliselt 1-4 korda kuus.

Vastuvõtuks valmistumine

Vastuvõtule tulles võtke kaasa või pange selga mugav sportlik riietus.
Vastuvõtuks ei ole vaja saatekirja.

Vali ning broneeri aeg: Oskar Põldmaa

Salendavad kehamähised ja näohoolitsused

Salendavad kehamähised

100% LOODUSLIKE ÕLIDE EKSTRAKTIDE JA TOIMEAINETEGA immutatud puuvillased salendavad kehamähised on kehavormi korrigeerimise täiesti uudne ja tõhus lahendus, mis aitab kaasa rasvapõletusele, vähendab tselluliidiilminguid ja turseid, parandab naha struktuuri, toonust ja elastsust ning aitab väljutada liigset vedelikku.

Mähised on üks ohutumaid kehavormi korrigeerimise ja kehakaalu langetamise protseduure. Sobivad sportlastele kiiremaks taastumiseks, Cryo- Detox mähised on lubatud rasedatele jalatursete vähendamiseks. Looduslike preemium-klassi eeterlike õlide erinevad kombinatsioonid koos patenteeritud tselluliidivastase toimeainete kompleksi (Anti-Cellulite CO2 Complex) ja Surnumeremuda ekstraktiga stimuleerivad vereringet ning aitavad taastada vereringet ja ainevahetust tselluliidist kahjustatud kudedes.  Tänu verevoolu mahu suurenemisele kapillaarides tarnitakse kudedesse rohkem hapnikku ja toitaineid ning eemaldatakse jääkaineid, mis tagab kehavormi korrigeerivat efekti.

Terapeut teeb esmalt anamneesi, mille põhjal valitakse sobiv mähis ja massaaži liik.

Kõiki mähiseid ja maske on võimalik osta kaasa koduseks kasutamiseks.

Lisainfo www.slimmingwraps.eu

 

DETOX-CELLUFREE MÄHISED Vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri, toonust ja elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja toksiine, soodustades rasvapõletust, ning on salendava toimega.

Toimeained: looduslik surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin. Mähised on jahutava toimega.

 

THERMO-FATBURN MÄHISED Mõjutavad rasvkoe tihedamat kihti, soodustades lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Aitavad kaasa rasvapõletusele, edendades teatud määral termogeneesi, ehk soojatootmist, ning kiirendavad seeläbi ainevahetust, kasutades energia saamiseks keharasva. Vähendavad tselluliidiilminguid, parandavad naha struktuuri, toonust ning elastsust ning on salendava toimega.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, patenteeritud CO2 tselluliidivastane kompleks, looduslik mentool, looduslik kamper, looduslik kofeiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, greip, magus apelsin ja sidrun.

CRYO-SLIMMING MÄHISED Mähiste tugev jahutav toime võimendab lümfidrenaaži, tugevdab veresoonte seinu, parandab naha struktuuri ja toonust. Aitavad kaasa rasvapõletusele, vähendavad tselluliidiilminguid ja turseid, parandavad naha struktuuri ja toonust ning elastsust, aitavad väljutada liigset vedelikku ja on salendava toimega. On lubatud kasutada veresoonelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevendamiseks.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, kollageen, allantoiin, looduslike eeterlike õlide segu: piparmünt, roheline münt ja sidrun.

LIGHT-TONIC MÄHISED Võimendavad lümfidrenaaži tänu kergemale jahutavale toimele, tugevdavad veresoonte seinu, parandavad naha struktuuri ja toonust. Sobivad näoovaali korrigeerimiseks. Aitab kaasa tselluliidi vähendamisele, soodustab kehakaalu langust, stimuleerib lümfiringet. On lubatud kasutada veresoontelaiendite puhul ja raseduse ajal jalatursete leevenda-miseks.

Toimeained: loodusliku surnumeremuda ekstrakt, looduslik mentool, looduslik kamper, piparmündi eeterlik õli.

THERMO-FATBURN SALENDAV TERMOVÕIE Aktiveerib ainevahetust, stimuleerib vereringet ja võimendab lümfidrenaaži. Aitab kaasa rasvapõletusele, mõjutades rasvkoe tihedamat kihti ning soodustab lipolüütilisi protsesse rasvkoe pearakkudes, kuhu tselluliit tekib. Võie on küllalt aktiivse toimega, toimib veel mitu tundi peale protseduuri, aidates kaasa kehavormide korrigeerimisele.

Toimeained: jojobaõli, nisuiduõli, neemipuu vaha, kofeiin, punapipra õli CO2 ekstrakt.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula, Külli Ho

 

Näohoolitsused

 

SÜGAVPUHASTAV VANANEMISVASTANE NÄOKOORIJA PAPAIA ENSÜÜMIDEGA puhastab õrna näonahka tõhusalt ja sügavalt, avab nahapoorid ja uuendab naharakke ilma keemilise ja mehaanilise mõjuta. Koorija sisaldab kolme aktiivset koostisosa – papaiini ensüümi, rohelise tee kuivekstrakti ja allantoiini, mis lagundavad ja lahustavad surnud naharakud naha pinnal ilma abrasiivsete osakesteta, naha pindmist kihti kahjustamata, ning stimuleerivad naharakkude uuenemist, siludes nahka silmnähtavalt. Võrreldes happe- ja keemilise koorimisega, on papaiini ensüümidega koorijal mitmeid eeliseid: sobib kõikidele nahatüüpidele (sh ülitundlikule ja kuivale näonahale), selle kasutamisel ei ole päikesevalgus vastunäidustatud.

ALGINAATIDEGA VETIKAMASK NÄOLE, KAELALE JA DEKOLTEELE Alginaatidega vetikamaskid on looduslik iluprotseduur, mis annab kiire ja silmnähtava tulemuse – noorem, säravam ja värskem nägu ja dekoltee. Alginaadid on algiinhappe soolad, mille peamiseks allikaks on sinivetikad. Need maskid on intensiivse nahka niisutava ja pinguldava toimega, parandavad jumet ja teevad poore väiksemaks, siluvad kortse ning on tõhus enneaegse vananemise profülaktika. Merevetikad stimuleerivad naha kollageeni sünteesi, parandavad naha niiskustaset ja varustavad oluliste mineraalide ja mikroelementidega, samaaegselt eemaldavad toksiine ja mustust. Kuna merevetikad kiirendavad rasvade ainevahetust, aitavad need korrigeerida näoovaali. Kuna tegemist on nn jäljendmaskiga, on seda protseduuri hõlbus teha nii salongis kui ka kodus.

Vali ning broneeri aeg: Anu Vihula

Massaaž kontoris

Teie ettevõttega tutvumine ning vastused mõningatele küsimustele võimaldavad hinnata tööde mahtu ning teha esialgne hinnapakkumine.

Küsige meie pakkumist meiliaadressil: tervist@tervist.ee või  telefonil 56 266 988

On-Site massaaž

On-site massaži tehakse spetsiaalsel massaažitoolil, läbi riiete ning ilma massaažiõlita. Massaažitool võtab sama palju ruumi kui tavaline kontoritool ning seetõttu on seda võimalik püsti panna praktiliselt igal pool.

Massaažiseansi pikkus 30 minutit.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Broneeri aeg siit

Klassikaline massaaž

Rootsi ehk klassikaline massaaž on kõige levinum ja traditsioonilisem massaažiliik, kus erinevate võtetega vabastatakse energiat, aktiveeritakse vere- ja lümfiringeid ning ergutatakse ainevahetust. Rootsi massaaž vähendab pea- ja lihasvalusid, tekitab heaolutunde, pakub lõõgastust vaimse ja füüsilise ülepinge korral ning suureneb organismi vastupanuvõimet haigustele.
Vastavalt soovile, vajadustele ning seansi pikkusele võib teha kogu keha massaaži või osalist massaaži probleemsematele kehapiirkondadele.

Massaaži teostame massaažilaual ja õliga. Kui teil on ruumi massaažilaua ülespanekuks, (koosolekuruum või mõni eraldi väike tuba) siis soovitame kontoris seda massaažiliiki.

Massaažiseansi pikkus 30 või 60 minutit.

Pikaajaliste vaevuste korral, heade ravitulemuste saavutamiseks, soovitame massaazikuuri läbida 3-4 päevaste vahedega, soovitavalt 8-10x.

Broneeri aeg siit

Massaaž üritustel

Käime ka ettevõtete üritustel, tervisepäevadel, firma suvepäevadel ning spordipäevadel. Huvi korral saatke meile omapoolne hinnapäring. Teie ettevõttega tutvumine ning vastused mõningatele küsimustele võimaldavad hinnata tööde mahtu ning teha esialgne hinnapakkumine.  tervist@tervist.ee